Neden Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu?

Home / Eğitim / Neden Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu?

Neden Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu?

Neden Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu?
Neden Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu?

Amerikan Kültür Dil Okulları Türkiye’nin pek çok yerindeki ve yurtdışındaki yüzlerce temsilciliğiyle, dünyanın en yaygın yabancı dil okulu zincirlerinden biridir. Elde ettiğimiz köklü bilgi birikimini sürekli güncelleyerek dünya standartlarını yakından takip ediyoruz. Ayrıca tüm bunları eğitim sistemimize dahil ederek öğrencilerimizin öğrendiği dili % 100 konuşabilmesini sağlamayı hedefliyoruz.

Gelişen teknolojiyi takip ederek sektördeki saygın ve güvenilir konumumuzu her yıl güçlendirirken, bir yandan da profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kurumlarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde (Markalar Birliği Genel Merkezi); 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülü’nü, üç yıl üst üste Tüketici Kalite Ödülleri’ni almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. 2010 yılında tüketici akademisi tarafından gerçekleştirilen “Markaların Tüketici Üzerindeki Etkileri” konulu, iki aşamalı araştırmada, dalımızda en çok hatırlanan markalar arasında yer alarak tüketici beklentilerine verdiğimiz cevapla “Kalitesine En Çok Güvenilen Marka” seçilmekten de büyük mutluluk duyuyoruz.

Günümüzde eğitim hayatında, gündelik hayatta ya da iş dünyasının herhangi bir sektöründe mutlaka anadil dışında yabancı bir dil gereksinimi bulunuyor. Özellikle kültürel anlamda ortak dil seçilen İngilizce bu bağlamda çok kıymetli. Bu sebeptendir ki dünya genelinde ister özel, ister devlet okulu olsun İngilizce’ye verilen önemi birincil ya da ikincil sıraya yerleştiriyor.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu Konuşma Odaklı İngilizce, Sınav Odaklı İngilizce ve Diğer Bütün Yabancı Diller ile ilgili hizmetler sunmaktadır. Her yıl yaklaşık 1.000.000’a aşkın öğrencimiz Amerikan Kültür Çatısı altında eğitimini başarıyla tamamlamaktadır.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okullarının Sunduğu Ayrıcalıklar ve Avantajlar

Öğrencilerimiz İngilizce seviyesini tespit edildikten sonra en çok verim alacağı sınıfa yerleştirilir. Derslerimizi konuşma odaklı olarak ilerler. Böylece İngilizceyi sıkılmadan ve strese girmeden öğrenmek mümkün bir hale gelir. Üstelik okuma, yazma ve dinleme becerilerine yönelik aktivitelerle öğrenme süreci güçlendirilir. Böylelikle %100 öğrenme garantisine ulaşmış olursunuz. % 100 konuşma garantisi verdiğimiz eğitimlerimizdeki diğer avantajları şöyle sıralayabiliriz;

Profesyonel kadro

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu’nun yöneticilerinin tamamı eğitim kökenlidir. Bünyemizde barınan yabancı öğretmenlerimizin çokluğu öğrencilerimizin yabancı dil konuşma ve telaffuz yetenekleriyle birebir alakalıdır. ABD, İngiltere pek çok farklı ülkelerden gelen öğretmenlerimiz sayesinde öğrencilerimiz dil öğrenirken aynı zamanda farklı kültürleri, farklı bakış açılarını da deneyimlemiş olurlar.

Yaşam boyu öğrenim garantisi

Tüm öğrencilerimize aldıkları kursun yanı sıra “Speaking Club” üyeliği verilmektedir. Her hafta 1 saat ücretsiz olarak bu konuşma kulüplerine katılabilirler. Böylelikle yabancı dillerini güncel ve aktif tutarlar.

Ücretsiz seviye tekrarı

Seviyenin sonunda başarısız olan öğrenciye devamsızlık sınırını aşmış olmaması kaydıyla aynı seviye tekrar verilir.

Ücretsiz ders telafileri

Öğrencinin gelemediği, kaçırmış olduğu derslerin telafileri özel ders yani öğrenci- öğretmen olarak birebir yapılır. Telafi dersleri sınırsız ve ücretsizdir.

Eğitim seti

İngilizce kurslarımız özelinde yüksek kalitede ikişer ders kitabı ücretsiz olarak her seviyedeki öğrenciye verilir.

Kayıt dondurma

Öğrencilerimizi ücretsiz kayıt dondurma hakkına sahiplerdir.

Ödemesi yapılan seviyelerin bir başkasına devretme hakkı

Öğrencilerimizin geriye kalan seviyelerini isterlerse bir başkasına devretme hakkına sahiplerdir.

İkinci dilde indirim

İkinci bir dil daha öğrenmek isteyen tüm öğrencelerimize %80 indirim uygulanır.

Uluslararası geçerliliği bulunan sertifika

Öğrencilerimiz eğitimlerini tamamladıktan sonra uluslararası sertifikaya sahip olurlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.