Hakkımızda

Mersin Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu’na Hoşgeldiniz!

Picture

Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitim sektöründe yatırımlar yapan Türkiye’nin en büyük ve en yaygın kuruluşlarından biridir. Türkiye’deki tüm yöneticilerinin tamamı eğitim kökenli olup 159 yabancı dil kursu, 50 etüt merkezi, 71 okul öncesi eğitim kurumu ve 25 kolejiyle her yıl 150.000’den fazla öğrenci mezun etmektedir.

Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, 2012-R006 referans numarasıyla Avrupa Birliği tarafından akredite edilen Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı (CEFR)’na dayalı Avrupa Dil Portfolyosu (The European Language Portfolio – ELP) ile eğitim vererek ülkemizdeki yabancı dil öğretimi uygulamalarını her alanda Avrupa standartlarında yaygınlaştırmış; ayrıca bu sistemi 2013-5 nolu Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı kararıyla onaylatarak ülkemize kabul ettirmiştir. 2011 yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülü’nü; 2010-2011-2012 yıllarında ise üç yıl üst üste Tüketici Kalite Ödülleri’ni alarak, 2010 yılında tüketici akademisi tarafından gerçekleştirilen “Markaların Tüketici Üzerindeki Etkileri” konulu, iki aşamada gerçekleştirilen araştırmada dalında en çok hatırlanan markalar arasında yer almış, tüketici beklentilerine verdiği cevapla “Kalitesine En Çok Güvenilen Marka” seçilmiştir.

Eğitimde ayrıcalık ve özel avantajlar ile grup derslerimizin yanı sıra sektöre yönelik ve birebir eğitimler ile seviyenize ve ihtiyacınıza uygun uluslararası sertifikalı yabancı dil eğitimleri veriyor, %100 konuşma garantisi sunuyoruz.

Mersin Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu

Picture
Markalar Birliği üyesi olan Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu Mersin Mezitli şubesi olarak eğitim sektöründeki amacımız, bireysel ve kurumsal katılımcılara uzman eğitmen kadromuz ve çağdaş eğitim metodları ile yabancı dil eğitimi vererek, onların ihtiyacına yönelik hizmeti sağlamaktır. Bugün dünya dillerinden olan ve çok kullanılan İngilizce’nin yanı sıra, Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca gibi çeşitli dillerde eğitimler veriyor, uluslararası sertifika ile aldığınız eğitimin kalite ve geçerliliğini belgeliyoruz.
Eğitimde ayrıcalık sağlayarak, standart bireysel yabancı dil programlarımızın yanı sıra VIP eğitim ile kendi eğitim programınızı oluşturabileceğiniz özel birebir eğitimler veriyor, kurumsal İngilizce ve diğer yabancı dil eğitimlerini sektöre özel eğitim olarak sunuyoruz. Türkiye’nin en yaygın yabancı dil okulu Amerikan Kültür’ün Mersin Mezitli şubesi olarak seçtiğiniz yabancı dilde konuşma (speaking), dil bilgisi (grammar), okuma (reading) ve dinleme (listening) yeteneklerinizi geliştiriyor, kurunuz bittikten sonra dahi dilediğiniz kadar katılabileceğiniz eğitim kulüplerimizde öğreniminize destek oluyoruz.

Sizi Arayalım!

Picture
Mersin Mezitli Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu olarak seviyenize ve ihtiyacınıza yönelik yabancı dil eğitimi kurlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve eğitim  danışmanlarımız ile birlikte geleceğinize yön vermek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Sınıflarımız

  Picture

  Özel Kampanya ve İndirimler

  Her dil ve seviyeye özel kampanyalar ile dilediğiniz yabancı dili öğrenmenin keyfini çıkarın!

  %100 Konuşma Garantisi

  Seçtiğiniz yabancı dili konuşmanın keyfine varın, tüm dil eğitimleri %100 konuşma garantisi ile verilir.

  Ücretsiz Kur Tekrarı

  Birebir ücretsiz ders telafileri ve kur tekrarı ile öğrendiklerinizi pekiştirin ve kolayca öğrenin.

  Yaşam Boyu Eğitim Kulüpleri

  Yabancı dil bilginizi güncel ve aktif tutmak için hayat boyu ücretsiz katılabileceğiniz kulüpler sizi bekliyor!

  Uluslararası Sertifika

  Aldığınız yabancı dil eğitiminin kurunu başarıyla tamamladığınızda uluslararası geçerli sertifika almaya hak kazanırsınız.

  Seviye Dondurma Şansı

  Katılamayacağınız dersler olduğunda sizlere ücretsiz olarak seviye ve kayıt dondurma şansı sunuyoruz.

  Sertifikalı ve %100 konuşma garantili eğitim için bize ulaşın!