Eğitimlerimiz

Amerikan Dil Okulu Eğitimleri

Picture

Amerikan kültür eğitimleri ile, sadece İngilizce değil, Almanca, Rusça, Fransızca, İtalyanca gibi dilleri de öğrenebilirsiniz. Konuşma garantili ve uluslararası sertifikalı eğitimlerimiz ile kariyerinize yön verin.

Diğer Dillerde ki Eğitimlerimiz

Picture

Amerikan Kültür Mersin Mezitli şubesi olarak birçok yabancı dil eğitimini tek çatı altında sizlere sunuyoruz. İngilizce’nin yanı sıra, Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca ve İtalyanca başta olmak üzere birçok dilde grup ve özel ders olarak verilen eğitimlerdir.

İngilizce

Her yaştan ve her seviyeden bireyler için %100 konuşma garantili İngilizce eğitimlerimiz grup dersi ve özel ders olarak şimdi sizlerle! Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Almanca

Seviyenize uygun Almanca derslerimizi birebir veya grup dersi olarak alabilirsiniz. Uluslararası sertifika eşliğinde Almanca öğrenmenin tadını çıkarın!

İspanyolca

Dünya’da en çok konuşulan diller arasında olan İspanyolca’yı öğrenmeye hazır mısınız? Uzman yerli ve yabancı eğitmenlerle İspanyolca öğrenmek şimdi çok kolay!

Fransızca

Fransızca’nın romantik dünyasına siz de katılın! Modern eğitim metodları ve güçlü akademik kadromuz ile Fransızca derslerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın!

Rusça

Tümü eğitim kökenli yerli ve yabancı eğitmenlerimiz ile %100 konuşma garantili Rusça öğrenmeye ne dersiniz? Rusça derslerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için hemen iletişime geçin!

İtalyanca

Uluslararası sertifika güvencesiyle İtalyanca derslerimiz sizlerle! Seviyenize uygun İtalya derslerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için bize ulaşın!

Picture

Özel Kampanyalar ve İndirimler

Her dil ve seviyeye özel kampanyalar ile dilediğiniz yabancı dili öğrenmenin keyfini çıkarın!

Seviye Dondurma Şansı

Katılamayacağınız dersler olduğunda sizlere ücretsiz olarak seviye ve kayıt dondurma şansı sunuyoruz.

Ücretsiz Kur Tekrarı

Birebir ücretsiz ders telafileri ve kur tekrarı ile öğrendiklerinizi Pekiştirin ve kolayca öğrenin.

%100 Konuşma Garantisi

Seçtiğiniz yabancı dili konuşmanın keyfine varın, tüm dil eğitimleri %100 konuşma garantisi ile verilir.

Yaşam Boyu Eğitim Kulüpleri

Yabancı dil bilginizi güncel ve aktif tutmak için hayat boyu ücretsiz katılabileceğiniz kulüpler sizi bekliyor!

Uluslararası Sertifika

Alacağınız yabancı dil eğitiminin kurunu başarıyla tamamladığınızda uluslararası geçerli sertifika almaya hak kazanırsınız.

Bize Ulaşın!

Eğitimlerimiz, eğitmenlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, arayıp bilgilendirelim.

    Sertifikalı ve %100 konuşma garantili eğitim için bize ulaşın!